Безкоштовна  консультація від спеціалістів "ВІОР-ІФ"

ВНУТРІШНІ МЕРЕЖІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

 

 ПП "ВІОР"  ефективно проводить всі технічні експлуатаційні заходи та надає якісні послуги монтажу внутрішніх мереж враховуючи всі стандарти та вимоги безпеки даної сфери

- монтаж електрообладнання та електропроводки

- електромонтаж щитового обладнання

- монтаж освітлювальних мереж

- установка і підключення вимикачів, перемикачів, розеток

- пусконалагоджувальні та сервісні роботи

Електричні мережі від вводу в будинок до споживача називаються внутрішніми. Вони містять силові й освітлювальні проводки, розподільні пристрої, кріплення проводів і кабелів.

 

Внутрішні розподільні мережі в спорудах, особливо в багатосекційних досить складні, тому до безперебійності електропостачання таких будинків став­лять особливі вимоги.

Розподіл електроенергії всередині виробничих приміщень здійс­нюється за допомогою силових шаф чи пунктів розподільних прис­троїв. Залежно від конструкції, пристрої можуть бути з апаратами включення і без них, з запобіжниками чи автоматами.

 

Внутрішні електропроводки можуть бути прокладені відкрито на поверхні стіни і стель, по опорі та інших будівельних елемен­тах будинку, а також приховано усередині конструктив­них елементів будинку і споруди (у стінах, підлогах, перекриттях, фундаментах). Схована проводка порівняно з відкритою більш безпечна і дов­говічна.

 

Вид електропроводки, марку та спосіб прокладання проводів або кабелів вибирають залежно від призначення, цінності та архітектурних особливостей будівлі, умов навколишнього середовища, харак­теристики електроприймачів, вимог техніки безпеки, протипожежних правил тощо.

 

Експлуатація внутрішніх електромереж включає великий спектр послуг, тому якість їх виконання дозволяє утримувати будівлю в  технічно хорошому стані.

МОНТАЖ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ

Ми пропонуємо весь спектр електромонтажних послуг, від проектування до установки і пусконалагоджувальних робіт,  включаючи всю необхідну технічну документацію.

- виготовлення та установка щитового електрообладнання: розподільні пункти та пристрої,

  щити, ящики управління, автоматичне резервне включення;

- виготовлення та встановлення силового обладнання: трансформатори, трансформаторні

  підстанції, розподільні підстанції;

- пусколналагоджувальні роботи: перевірка, настройка і випробовування електрообладнання.

Наша компанія має великий досвід роботи з установкою трансформаторів, електропідстанцій та щитків. Фахівці нашої компанії - професіонали, які якісно і швидко виконають увесь комплекс робіт по електропостачанню будь-якої складності.

 

Під час монтажу будь-якого об'єкта електромереж спеціалісти розробляють проектно-кошторисну документацію на основі якої, виконуються роботи. Процес установки електробладнання і підключення до мережі проводиться після повного узгодження робочого проекту електромонтажу, схеми електропостачання об'єкту, висококваліфікованими працівниками та спеціалістами.

 

Після завершення монтажу обладнання ми виконуємо комплекс пусконалагоджувальних робіт, який складається з перевірки, настройки та випробування електрообладнання з метою забезпечення електричних параметрів і режимів, заданих проектом.

Залежно від типу трансформаторної підстанції, є ряд особливостей при її монтажі та пуску в експлуатацію.

 

ПП "ВІОР-ІФ"  проводить ремонт і модернізацію силових та тягових трансформаторів, з можливістю доставки в будь-який регіон, наступним монтажем і сервісним обслуговуванням.

 

Етапи монтажу трансформаторних підстанцій:

- виготовлення фундаменту під КТП;

- установка підстанції;

- підключення зовнішніх кабелів;

- пуско-налагоджувальні роботи;

- перевірка обладнання електролабораторією;

- здача підстанції представникам мережевої організації;

ЗОВНІШНІ МЕРЕЖІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

    - розробка проекту, підготовка документації і проведення розрахунків

    - прокладка ліній електропередач і установка міцних опор

    - монтаж електротехнічного обладнання

    - встановлення приладів обліку споживаної енергії

    - монтаж окремо розташованих вбудованих трансформаторних підстанцій

    - монтаж розподільних підстанцій (РП) різних типів

    - прокладання кабельних мереж електропостачання

    - монтаж і збірку мережі в єдину систему

    - проведення контрольних випробувань готового обладнання

    - підключення зведених комунікацій до мереж загального користування

    - пуско-налагоджувальні роботи і виведення мережі на проектну потужність

Зовнішнє електропостачання включає в себе повітряні і кабельні лінії, які розташовуються поза будівлями. Вони необхідні для організації шляхів надходження електричної енергії від мереж загального користування до конкретного об'єкта. Наша компанія здійснює проектування установок нових ліній електропередач з напругою від 0,4 кВ до 35 кВ з жорстким дотриманням діючих нормативів.

 

ПП «ВІОР-ІФ»  займається як монтажем зовнішніх мереж електропостачання з нуля, так і комплексним ремонтом зовнішніх мереж в строго відведені терміни і максимально якісно.. У нашому штаті є співробітники різних напрямків, що володіють високою кваліфікацією і великим практичним досвідом створення електричних мереж. Для проведення електромонтажних робіт потрібно узгоджена документація і проект.

 

Електропроект включає в себе схеми розміщення зовнішніх елементів електричної системи, а також розрахункову частину і кошторисну документацію. Він здійснюється згідно з технічними умовами на підключення електрики. У своїй діяльності ми керуємося будівельними нормами і правилами, які включають в себе нормативні акти технічного, економічного і правового характеру. Дотримання цих норм і правил проектування, узгодження з усіма зацікавленими структурами дає можливість отримати в кінцевому підсумку надійну і безпечну зовнішню систему, виконану без будь-яких помилок і здатну справно працювати протягом усього заявленого терміну експлуатації.

 

Коли креслення повністю готові і узгоджені з усіма зацікавленими особами, настає наступний важливий етап робіт - будівництво зовнішніх мереж . На цій стадії важливо точно дотримуватися вимог безпеки і будівельні норми, щоб зовнішня мережа в майбутньому забезпечувала ефективну роботу, була надійно захищена від пошкоджень і можливого замикання контактів.

 

 Після закінчення електромонтажних робіт на об'єкті проводяться пусконалагоджувальні випробування і контрольні вимірювання, готується повний комплект відповідної документації, після чого здійснюється здача об'єкта замовнику. Зовнішні мережі електропостачання повинні працювати безперебійно і максимально ефективно. Довірте прокладку інженерних комунікацій професіоналам, і Ви отримаєте потужну і безпечну мережу, повністю готову до експлуатації! Безперервне енергопостачання є основним фактором, що вказує на успішну діяльність команії "ВІОР-ІФ".

ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ

БЛИСКАВКОЗАХИСТ

З нашою допомогою ви зможете зробити дороги безпечнішими, а місця для відпочинку більш затишними.

Проводимо проектування, установку і обслуговування систем захисту від блискавок, заземлення та захисту від перенапруги в електромережі

- складання проекту і проектної документації

- прокладка кабелю в траншеї

- монтаж опор освітлення

- монтаж світильників або прожекторів

- збірка щитів освітлення

Мережі зовнішнього освітлення – це комплекс технічних засобів, що перетворюють електричну енергію у світлову та призначені для освітлення вулиць, парків або територій будь-яких інших об’єктів. ПП "ВІОР-ІФ" надає весь спектр послуг по установці зовнішнього освітлення . У штаті є кваліфіковані фахівці різного профілю, це гарантує якісне виконання всіх етапів робіт.

 

Основні етапи системи освітлення: викопування траншей, прокладка і комутація проводів, монтаж вузлів системи і устаткування. Монтаж завершується пусконалагоджувальними роботами. Проводиться дипломованими електриками під авторським наглядом дизайнера і світлотехніка. Роботи  здійснюються у зручний для замовника час без перешкод для виконання основного процесу.

 

Монтаж зовнішнього освітлення виконується в суворій відповідності з діючими ГОСТами і нормативами.  В наявності необхідні ліцензії та дозволи на проведення електромонтажних робіт, висотних робіт. Велика увага приділяється забезпеченню безпеки як самих систем освітлення, так і людей, які будуть користуватися ними.

Типи конструкцій зовнішної системи блискавкозахисту:

 

- штиркова

- тросова

- сітчаста

Компанія "ВІОР-ІФ" проводить професійний монтаж системи блискавозахисту та заземлення, що дозволяє попередити потрапляння в будівлю блискавок. Встановлення даної системи запобігатиме небезпеці іскроутворення всередині захисної конструкції будівлі. Варто звернути увагу на обладнання електроживлення, проводового та радіозв'язку.

 

Монтаж різних систем захисту від блискавок залежить від того, з якого матеріалу виготовлений ​​дах будинку. Конструктивно блискавкозахист будинку складається з блискавкоприймача, струмовідводу і заземлювача. Монтаж системи блискавкозахисту полягає в установці і надійному з'єднанні між собою цих елементів. Головне призначення блискавкозахисту вирівнювання потенціалів. Для надійного захисту будівель від удару блискавки потрібно рівномірно відвести струм по струмовідводі, правильно заземлити,  встановити базовий захист від занесення струму блискавки в будинок.

 

Фахівці нашої компанії професійно здійснюють монтаж систем захисту, виконують виконавчу схему та робочий проект, здійснюють проектування та подальше обслуговування. Закінчивши роботи, в чітко визначені терміни,  проводимо лабораторні виміри заземлення.

СИСТЕМА АНТИОБЛЕДЕНІННЯ

- проектування і узгодження варіантів системи

- установка розподільної шафи без апаратури

- монтаж нагрівальних кабелів і датчиків

- установка керуючої апаратури

- випробування і запуск системи

Утворення криги в жолобах, водостічних трубах, на краю покрівлі і в багатьох інших місцях часто призводить до пошкоджень, а відповідно і до матеріальних і тимчасових витрат. Для боротьби з такими негативними проявами існують системи кабельного обігріву: система антиобледеніння  даху. Система антиобледеніння покрівлі виключає утворення криги, і цим забезпечує безпеку пересування пішоходів і транспорту. Обігрів покрівлі - це спосіб збільшити безпеку і надійність конструкцій. Основним завданням являється відведення талої води з дахів в системи зливової каналізації. Замерзання і руйнування елементів даху, фасаду будівлі і водостічної системи в даному випадку не відбувається.

 

Системи сніготанення та антизледеніння включають такі елементи:

- нагрівальний кабель, який безпосередньо підігріває водостічні труби, дахи, щоб прибрати антиобледеніння;

-  автоматична система управління, яка містить датчики і шафа управління, в якому знаходяться спеціальні терморегулятори, пускова і захисна апаратура;

- система енергорозподілу : силова та інформаційна проводка, що забезпечує електричне живлення гріючої частини, зв'язок приладів управління з датчиками температури і опадів.

При розрахунку необхідної потужності системи танення снігу і льоду для даху важливо враховувати тип, конструкцію покрівлі та місцеві погодні умови.

Нагрівальний кабель встановлюється у всіх водостічних трубах і в жолобах, що йдуть по периметру покрівлі. Кабель прокладають так, щоб вода повністю йшла з покрівлі і її елементів.

Завдяки встановленим терморегуляторам і датчикам система антиобледеніння включається не завжди, а тільки в певному діапазоні температури,при якій найчастіше відбувається танення води на поверхні покрівлі, скорочуючи при цьому витрати на електроенергію.

 

ПП "ВІОР_ІФ" займається проектуванням і розробкою систем антиобледеніння для їх подальшого монтажу будь-яких об'єктів житлового, промислового і торгово-складського призначення.

Застосовувані нашою компанією матеріали та обладнання європейських виробників дозволять отримати надійні і довговічні системи антиобледеніння та сніготанення. Наші співробітники пройшли навчання у провідних виробників і мають солідний досвід проектування і монтажу систем антиобледеніння і сніготанення на різних об'єктах. Компанія має всі необхідні ліцензії, сертифікати та дозволи на виконання даних робіт.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію?

Ви можете отримати необхідну інформацію та рекомендації з приводу Вашого замовлення

ГОЛОВНА

ПЕРЕВАГИ

ПРО НАС

КОНТАКТИ

+38 (067) 214 06 43

E-mail: vior-if@i.ua

 

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Телефонуєте або залишаєте заявку на сайті
 Консультуємо
та виділяємо
менеджера
Обговорюємо деталі  та укладаємо договір
Виконуємо комплексне замовлення
Ви отримуєте бажаний результат

КОМПЛЕКС РОБІТ

Надаємо увесь ряд послуг, що включають роботи від складання проекту до введення в експлуатацію та подальшого обслуговування

Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'зку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Працюємо без вихідних
м. Івано-Франківськ
вул.Левинського, 2А

Copyright © 2016 Проектно-монтажна організація | "ВІОР-ІФ"

www.vior-if.com.ua

+38 (067) 214 06 43
  E-mail: vior-if@i.ua

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Власний транспорт для доставки матеріалів на об'єкт

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

24/7