Безкоштовна  консультація від спеціалістів "ВІОР-ІФ"

ВІТРОГЕНЕРАТОРИ

Сучасна мала вітроенергетика досягла великих успіхів. Сьогодні вітрогенератори здатні працювати в областях з малими і середніми вітрами. Установки надійні, екологічно безпечні і практично не виробляють шуму, працюючи і вдень і вночі.

В Україні дуже хороші умови для інвестування у вітроенергетику

- установка і підключення вітрогенератора

- щорічне обстеженняі і серівісне обслуговування

- очищення і косметичний ремонт вітряків (фарбування щогли)

- виконуємо ремонт і модернізацію лопатей вітряків

- заміна комплектуючих деталей (підшипники, акумулятори)

- демонтаж вітряків

Найбільшу користь від вітрогенераторів можна отримати при будівництві будинку у віддалених районах або в тих місцях, куди ще не підведені мережі електро- і газопостачання.  Вітрогенератори значно знижують витрати на енергопостачання порівнянно з традиційними джерелами електроенергії. Питання про місце його розміщення залежить від профілю ділянки, його площі, навколишніх будівель або лісу та інших факторів. Стабільна робота вітрогенератора починається при середньорічній швидкості вітру 3 м/сек і вище.

 

Для установки і підключення вітряка краще запросити фахівців інженерних компаній, яка надає повний комплекс послуг в цій галузі. Монтаж вітрогенераторів виробляється тільки спеціально сертифікованими компаніями, за участю важкої будівельної техніки, зокрема підйомного крану, оскільки на роботи поширюється гарантія заводу-виробника обладнання. Перевезення здійснюється спецтранспортом за попередньо укладеним договором.

 

Кількість виробленої вітрогенератором електроенергії залежить від висоти його підйому над землею. Оптимальна висота щогли для установки вітрогенератора -15 м. Придбання та монтаж вітроенергетичних установок потужністю до 75 кВт, встановлених на висоті не більше 30 м, не вимагає сертифікації та отримання будь-якої дозвільної документації. Основними характеристиками вітрогенератора є коефіцієнт використання енергії вітру і потужність, він досягає 45%. Потужність побутових моделей складає від 300Вт до 10кВт.

 

Вітрогенератори вимагають регулярного обслуговування. В процесі проводиться перелік регламентних робіт, огляд обладнання і збір даних від процесора про стан електронного обладнання турбіни. Роботи з обстеження та ремонту проводяться методом промислового альпінізму, який забезпечує максимальний доступ до будь-яких ділянок вітряка без обмеження по висоті.

 

Компанія "ВІОР-ІФ" пропонує висококваліфікованих фахівців для встановлення та обслуговування  інженерних систем. Ми надаємо комплекс послуг для вирішення завдань на будь якій стадії реалізації проекту. Галузевий досвід гарантують отримання максимально якісних професійних послуг в області обслуговування вітрогенераторів. Наша компанія представить всі рекомендації по установці вітряка або вітрогенератора, а також здійснимо гарантійне і пост гарантійне обслуговування.

СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ

- автономні: установка сонячних панелей в будинку для автономної і безперебійної подачі електрики

- гібридні: домашні електростанції, які забезпечують внутрішнє безперебійне електроживлення

- мережеві: установка сонячних батарей на даху і землі, включаючи підключення до «зеленого» тарифу

Сонячна енергія - це нескінченний ресурс, який ніколи не зникне, а доступність цього ресурсу в десятки разів вище інших джерел. Серед альтернативних джерел енергії все більшої популярності набувають сонячні панелі, що перетворюють енергію сонця в електричну. Автономні сонячні електростанції з акумуляторними батареями часто використовуються для приватних будинків або дач, а також невеликих об'єктів туристичної або розважальної інфраструктури. Потужність таких станцій зазвичай не перевищує 10-20 кВт.

 

Компанія "ВІОР-ІФ" професійно виконує будівельно-монтажні, електромонтажні та пуско-налагоджувальні роботи в рамках проектів сонячних електростанцій з дотриманням всіх норм, правил і рекомендацій. Ми пропонуємо якісні фотоелектричні системи і займаємося їх професійною установкою. Роботи проводяться професійними альпіністами, які дотримуються всіх монтажних нормативів.

Після первинного консультування ми підберемо для вас оптимальну конфігурацію обладнання, місце установки, складемо проект і кошторис. Після узгодження інженери складуть детальний план робіт і встановлять терміни реалізації. Потім на об'єкт доставляється все необхідне обладнання і виконується монтаж сонячної електростанції з подальшим введенням в експлуатацію і вирішенням усіх юридичних питань з підключенням до «зеленого» тарифу. Ми можемо не тільки встановити сонячні батареї, але і вести постійний моніторинг вашої системи з гарантійним та сервісним обслуговуванням. Щоб завжди залишатися в курсі, як працює ваша система - вам надається можливість її контролю через планшет або персональний комп'ютер.

 

Компанія "ВІОР-ІФ" проведе повний спектр послуг, які пов'язані з монтажем сонячних батарей. Завдяки професіоналізму співробітників ви зможете відчути всі принади колосальної економії електроенергії. У нашому штаті працюють інженери з великим досвідом установки і монтажу сонячних панелей, електростанцій і необхідного устаткування. Ми має повний набір ліцензій для ведення робіт, включаючи всі дозвільні документи.

ГЕЛІОСИСТЕМИ

Установка геліосистеми - це інвестиція в енергонезалежність, можливість ефективно використовувати невичерпні, безкоштовні сонячні ресурси. Застосовуючи високоякісні сучасні геліосистеми, вам вдасться економити до 60% енергії, необхідної для водонагріву щорічно.

- встановлення і водяного бака

- встановлення накопичувального бака

- врізання в систему

- монтаж трубопроводу

- опресовка і заправка системи теплоносія

- пусконаладка і підключення контролера

- гарантійне обслуговування

Енергія сонячного випромінювання є невичерпним  енергоресурсом. Популярність геліосистем в нашій країні зростає і обумовлюється простим фактором - значним зростанням цін на енергоносії. Геліосистеми застосовують для систем водопостачання, опалення, а також підігріву або охолодження води або повітря.

 

ПП "ВІОР-ІФ" має досвід роботи в області установки геліосистем як для побутових, так і для промислових потреб. Наші інженери ретельно прорахують необхідну вам потужність, а також площу встановлюваної системи, підберуть найбільш оптимальне місце для установки сонячних колекторів. Серед наших послуг, також є безкоштовне консультування по збірці і використання обладнання та сервісне обслуговування встановленої техніки.

 

Система з використанням сонячного теплового контуру служить для перетворення енергії сонячних променів в електричну і теплову енергію. Головним елементом системи є сонячний колектор. Цей пристрій накопичує сонячну енергію і перетворює її в теплову для подальшого використання. Промені сонця, що потрапляють на сонячні колектори, поглинаються і нагрівають теплоносій сонячного теплового контуру до 250-300 ° C. Циркуляційний насос прокачує гарячий теплоносій по теплообміннику накопичувального бака і нагріває воду.

 

Досвід  фахівців забезпечить якісний монтаж, обстеження і технічний висновок по об'єкту, проектування і впровадження сонячних установок в систему, поставку обладнання, пуско-наладку, техконтроль та послуги з разового або комплексного обслуговування. Ми оцінюємо місце установки і враховуємо всі істотні фактори: типи робіт, які потрібно провести, очікуване навантаження та інше. Після всіх механічних робіт проведемо пуско-налагоджувальні роботи системи, перевірку роботи насоса, показання датчиків в колекторі і накопичувальному баку.

 

Встановлення геліосистеми - це хороша інвестиція, так як: отримання тепла з сонячної енергії безкоштовне, термін експлуатації установки складає як мінімум 20 років та система не вимагає використання електричної енергії, установка повністю автономна.

ТЕПЛОНАСОСНІ СИСТЕМИ

Тепловий насос виробляє в 3—7 разів більше теплової енергії, ніж споживає електричної та  дозволяє підтримувати комфортну для Вас температуру в приміщенні цілий рік: взимку — обігрівати, влітку — охолоджувати.

- монтаж теплового насоса типу "грунт–вода"

- монтаж теплового насоса типу "вода–вода"

- монтаж теплового насоса типу "повітря–вода"

Постійно зростаючі ціни на газ і рідке паливо змушують домовласників серйозно придивлятися до альтернативних опалювальних систем. Три чверті необхідної енергії можна отримати безкоштовно у вигляді акумульованого сонячного тепла. Теплові насоси будь-яких типів - це високотехнологічне обладнання, що перетворює безкоштовну теплову енергію альтернативних джерел в тепло. Як джерело тепла можна використовувати повітря, землю або грунтові води.

ПП «ВІОР-ІФ» здійснює монтаж теплових насосів для опалення житлових і виробничих будівель. У нас Ви зможете замовити  послугу монтажу теплонасосної системи та при виникненні питань отримати консультацію щодо виконання замовлень у фахівців нашої компанії. Ми виконаємо Вашу заявку на високому професійному рівні, максимально швидко встановимо високотехнологічне енергозберігаюче обладнання, швидко і якісно розробимо проект теплопостачання будинку на основі діючих правил і регламентів. Серед наших переваг - багаторічний досвід установки теплових насосів, гарантія якості результату, прийнятна вартість і оптимальні терміни реалізації проекту.

 

Теплові насоси є альтернативними джерелами енергії, що дозволяють отримувати дешеве тепло без шкоди для навколишнього середовища. Принцип роботи побутового насосу заснований на тому факті, що будь-яке тіло з температурою вище абсолютного нуля володіє запасом теплової енергії. Як найбільш енергоефективне опалювальне обладнання, теплові насоси є найбільш вигідний вибір з точки зору економного споживання енергії і мінімальних поточних витрат на утримання цього обладнання.

 

Теплові насоси успішно використовуються для теплопостачання і кондиціонування котеджів, громадських і житлових будівель, в ЖКГ для утилізації теплоти на промислових підприємствах, для теплопостачання в сільському господарстві. Незаперечні плюси теплових насосів - низька встановлена ​​потужність, низьке енергоспоживання, мінімум обслуговування, високий комфорт, презентабельний зовнішній вигляд, що допускає установку в житловому приміщенні, а також безпеку, яка не потребує ніяких узгоджень і дозволів, - роблять їх одними з найбільш перспективних опалювальних установок.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію?

Ви можете отримати необхідну інформацію та рекомендації з приводу Вашого замовлення

ГОЛОВНА

ПЕРЕВАГИ

ПРО НАС

КОНТАКТИ

+38 (067) 214 06 43

E-mail: vior-if@i.ua

 

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Телефонуєте або залишаєте заявку на сайті
 Консультуємо
та виділяємо
менеджера
Обговорюємо деталі  та укладаємо договір
Виконуємо комплексне замовлення
Ви отримуєте бажаний результат

КОМПЛЕКС РОБІТ

Надаємо увесь ряд послуг, що включають роботи від складання проекту до введення в експлуатацію та подальшого обслуговування

Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'зку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Працюємо без вихідних
м. Івано-Франківськ
вул.Левинського, 2А

Copyright © 2016 Проектно-монтажна організація | "ВІОР-ІФ"

www.vior-if.com.ua

+38 (067) 214 06 43
  E-mail: vior-if@i.ua

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Власний транспорт для доставки матеріалів на об'єкт

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

24/7