ГОЛОВНА

ПЕРЕВАГИ

ПРО НАС

КОНТАКТИ

+38 (067) 214 06 43

E-mail: vior-if@i.ua
Процес створення нових базових станцій постійно розширюється,  мережі стільникового зв'язку включають проектування, будівництво, монтаж металоконструкцій, пусконалагоджувальні роботи і підключення мобільних операторів. Проектні роботи складаються з проведення попередніх проектних досліджень, погоджень, підготовку робочої документації, аналіз умов і оформлення.
 
Ми пропонуємо інженерні роботи з проектування та будівництва радіорелейних ліній зв'язку, базових станцій операторів мобільного зв'язку, вузлів і ліній зв'язку операторів і провайдерів телекомунікаційних послуг. При створенні проекту враховуємо територіальні чинники, географічні особливості майданчика і можливості замовника.
 
Компанія "ВІОР-ІФ" надає фахівців для розробки проектів базових станцій, які врахують усі територіальні фактори та географічні особливості для реалізацї замовлення, а також проводять попередні проектні розробки, погодженння, підготовку рабочої документації, аналіз умов і оформлення технічних висновків. У проектному відділі компанії працюють інженери з багаторічним досвідом роботи в галузі зв'язку, які володіють всіма необхідними ресурсами для виконання проектування базових станцій - це гарантує високу якість створюваних рішень і проектно-кошторисної документації, необхідної для будівництва подібних об'єктів.
 
 Головний принцип, яким ми керуємося у своїй діяльності - комплексний підхід до вирішення питань проектування об'єктів зв'язку, виробництва металоконструкцій, поставки необхідного обладнання та матеріалів, монтажу, будівництва щогл і веж. Компанія має в своєму розпорядженні необхідні сертифікати та дозволи.

БУДІВНИЦТВО БС МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ

Фахівці компанії здійснюють монтаж будь-яких металоконструкцій — від контейнерів для апаратури, розвантажувальних рам і льодозахисту до огорож і трубостійок, а також виконують необхідні супутні роботи

- монтаж антенно-фідерних пристроїв, радіорелейних ліній

- монтаж контейнерів та облаштування приміщень під обладнання базових станцій

- монтаж і підключення базових станцій

- інсталяція та тестування базових станцій (прийому-передачі, РБС)

- монтаж обігрівачів, кондиціонерів, щитів обліку та АВР

- планування і будівництво мереж UMTS

- монтаж антенних опор

- юстирування радіорелейних антен

- виготовлення металоконструкцій для монтажу антенно-фідерних пристроїв

- встановлення огороджувальних конструкцій

- встановлення ряду систем для заземлення, для безпеки польотів повітряних об'єктів

- пусконалагоджувальні роботи Mini-Link

ПП "ВІОР-ІФ" – проектно-монтажна організація з багаторічним досвідом виконання робіт по будівництву інженерних мереж: зв’язку, сигналізації, радіо, телебачення,  центрів обробки даних, зведення металевих, залізобетонних, конструкцій, монтаж інженерних споруд, що включають в себе увесь комплекс інфраструктури об'єктів системи життєзабезпечення.
 
Наше підприємство має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для успішного виконання замовлень: висококваліфікованих інженерів, виробниче  приміщення та склад, спеціальне обладнання та інструмент, транспорт різного призначення. Налагоджені контакти з найбільшими компаніями по виробництву обладнання дозволяють нам застосовувати якісні матеріали та вироби, виготовлені за всіма вимогами чинної нормативно-технічної документації.
Монтаж обладнання проводиться, як на спеціально змонтованих щоглах, залізобетонних стовпах та баштах, так і на існуючих будівлях, конструкціях. Висококваліфіковані співробітники компанії здійснюють висотно-монтажні роботи в самих складно доступних місцях використовуючи методи промислового альпінізму. За роки роботи побудовано сотні об'єктів зв'язку, у тому числі башти (висотою 42 м, 50 м, 75 м), щогли (висотою 24 м, 30 м, 51 м) і залізобетонні стовпи (висотою  32 м)  для розміщення антенно-фідерного обладнання базових станцій.
 
Компанія з успіхом працює на ринку  монтажних послуг стільникового зв'язку і виконує роботи від проектування до будівництва та запуску БС. Фахові працівники змонтують конструкції різної складності, обладнання для побудови стільникових мереж та проведуть пусконалагоджувальні роботи. Якість виконання робіт збільшує число наших партнерів. Завдячуючи досвідченим спеціалістам організація стрімко розвивається, впевнено зростає за обсягами наданих послуг та розширює напрямки бізнесу. Серед замовників компанії - провідні оператори зв'язку України, а також інтернет-провайдерами.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ ЗВ'ЯЗКУ

- повний комплекс робіт по заміні технічного та інженерного обладнання

- проведення робіт по регламентному обслуговуванню мереж

- проведення аварійно-відновлювальних робіт

- демонтаж обладнання та висотних конструкцій

В даний час в країні експлуатуються мережі стільникового зв'язку, що включають десятки тисяч базових станцій, велика кількість комутаційного обладнання, оптоволоконних ліній, обладнання систем передачі. Така інфраструктура вимагає постійного контролю і підтримки високої працездатності.  Антенно-щоглові споруди відносяться до типу об'єктів підвищеної небезпеки тому обслуговування проводяться 2 рази на рік, а також після стихійних лих, які можуть вплинути на безаварійну експлуатацію об'єкта.
 
Комплексне технічне обслуговування об'єктів зв'язку на сьогоднішній день є одним з основних видів діяльності компанії і проводитися мобільними бригадами, укомплектованими всіма необхідними інструментами, приладами, обладнанням, спорядженням і матеріалами. Основна мета такого підрозділу - безперебійна робота будь-якого мережевого елемента. В складі служби експлуатації працюють інженери, які мають величезний досвід в будівництві станцій цифрового мобільного зв'язку і здатні дуже швидко локалізувати і усунути поломку будь-якої складності.
 
Завдяки цілодобовому спостереженні ми інформуємо замовника про виникнення ситуацій, які можуть вплинути на погіршення стану антенно-щоглових споруд і здійснюємо аварійний виїзд  на об'єкт для позапланового обстеження.  Крім вирішення аварійно-ремонтних завдань служба займається модернізацією та розширенням мережі.
 
Для всіх операторів стільникового зв'язку  інженери проводять також ревізії об'єктів з контролем кривизни і вертикальності, станом металоконструкцій, фундаментів, огорож, благоустрою територій, станом блискавкозахисту, світлоогородження і заземлення. За результатами технічних оглядів складається технічні звіти з висновком і видачею рекомендацій щодо подальшої безаварійної експлуатації, за заявкою Замовника виконуються роботи по усуненню виявлених несправностей.
Базові станції стільникового зв'язку Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БС

- заміна болтів, болтових з'єднань

- установка додаткового ярусу відтяжок

- заміна (установка) світлосигнального освітлення

- відновлення лакофарбового покриття

- фарбування (ремонт) контейнера і огорожі БС

- капітальний ремонт АЩС

- заміна обладнання з реконструкцією опори

- заміна тросів відтяжок

- посилення фундаментів анкерних кріплень відтяжок

- заміна або перебудова заземлень

Модернізація і капітальний ремонт об'єктів мобільного зв'язку стає все більш актуальним, оскільки в наявності достатня кількість об'єктів, термін функціонування яких перевищує 5 років.

 

Одним з напрямків діяльності ПП "ВІОР-ІФ" являється реалізація проектів по капітальних ремонтах та модернізації базових станцій мобільних операторів.  Наша компанія успішно проводить планові капітальні ремонти і позапланові капітальні ремонти - в залежності від результатів обстеження. Капітальний ремонт включає: відновлення лакофарбового покриття АЩС, цілісності фундаментів і інші роботи по відновленню несучої здатності конструкцій.

 

Ми використовуємо самі передові технології і розробки в галузі зв'язку, якісне та надійне обладнання і матеріали провідних виробників. Працівники мають усі необхідні професійні навички, а компанія має всі дозволи для проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

 

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Телефонуєте або залишаєте заявку на сайті
 Консультуємо
та виділяємо
менеджера
Обговорюємо деталі  та укладаємо договір
Виконуємо комплексне замовлення
Ви отримуєте бажаний результат

КОМПЛЕКС РОБІТ

Надаємо увесь ряд послуг, що включають роботи від складання проекту до введення в експлуатацію та подальшого обслуговування

Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'зку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Працюємо без вихідних
м. Івано-Франківськ
вул.Левинського, 2А

Copyright © 2016 Проектно-монтажна організація | "ВІОР-ІФ"

www.vior-if.com.ua

+38 (067) 214 06 43
  E-mail: vior-if@i.ua

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Власний транспорт для доставки матеріалів на об'єкт

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

24/7