+38 (050) 433 53 67

+38 (093) 262 37 94

 

Проектування являється найважливішою складовою при створенні будівельних конструкцій.
 
Приватне підприємство «ВІОР-ІФ» вже 7 років існує на ринку будівельних послуг і професійно здійснює повний комплекс проектних робіт і монтаж інженерних систем та різного виду споруд та приміщень. Протягом усього періоду нашої роботи, в першу чергу, ми детально вивчаємо потреби та бачення наших Замовників для оптимального визначення кошторисної документації, характеристик об’єкта та матеріальних ресурсів. Команда висококваліфікованих фахівців виконує всі стадії проектування інженерних систем та конструкцій будь-яких видів згідно з вимогами законодавства України.
 
У нашій компанії Ви можете замовити якісне проектування інженерних систем різного напрямку: будівель та споруд, несучих та огороджувальних конструкцій, внутрішніх інженерних систем та мереж, вентиляції та кондиціонування, водопроводу та каналізації, зв’язку, сигналізації, радіо, телебачення та конструкцій базових станцій стільникового зв’язку на вигідних для Вас умовах. А також виконуємо  проектні роботи по створенню систем електро та теплопостачання на базі альтернативних джерел енергії (сонячні колектори, сонячні батареї, вітрогенератори, твердопаливні котли і теплові насоси).
 
Працівники проектного відділу, що мають величезний досвід з побудови систем, здійснюють роботи тільки після детального обстеження та аналізу об’єкта будівництва. Враховуючи те, що в нашій організації працюють фахівці різних професій ми виконуємо весь комплекс робіт від проектної документації до введення в експлуатацію, звертаючи увагу на індивідуальні характеристики кожного об’єкта, при мінімальних затратах часу, та надаємо гарантію на виконані роботи.
 
Проекти наших спеціалістів детально опрацьовуються та завжди враховують можливості та побажання наших клієнтів.

ПРОЕКТУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ АРХІТЕКТУРИ:

ЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ ТА ГОТЕЛІВ

ГРОМАДСЬКИХ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД

БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

КОНСТРУЮВАННЯ НЕСУЧИХ ТА ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

 

ПРОЕКТУВАННЯ ВНУТРІШНІХ ІНЖЕНЕРНИХ

                                          МЕРЕЖ І СИСТЕМ:

ВОДОПРОВОДУ ТА КАНАЛІЗАЦІЇ

ОПАЛЕННЯ

ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІЮВАННЯ

ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ, ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ

ЕЛЕКТРООСВІТЛЕННЯ

ЗВ'ЯЗКУ, СИГНАЛІЗАЦІЇ, РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ

 

ПРОЕКТУВАННЯ ЗОВНІШНІХ ІНЖЕНЕРНИХ

                           МЕРЕЖ, СИСТЕМ І СПОРУД:

ВОДОПОСТАЧАННЯ

КАНАЛІЗАЦІЇ

ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ І ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ

ЗВ'ЯЗКУ, СИГНАЛІЗАЦІЇ, РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ

 

Безкоштовна  консультація від спеціалістів "ВІОР-ІФ"

ПП "ВІОР-ІФ" – проектно-монтажна організація з багаторічним досвідом виконання проектів по будівництву інженерних мереж: зв’язку, сигналізації, радіо, телебачення,  центрів обробки даних, зведення металевих, залізобетонних, кам’яних та дерев’яних конструкцій, монтаж інженерних споруд, що включають в себе увесь комплекс інфраструктури об'єктів системи життєзабезпечення.
 
Наше підприємство має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для успішного виконання замовлень: висококваліфікованих інженерів, виробниче  приміщення та склад, спеціальне обладнання та інструмент, транспорт різного призначення. Налагоджені контакти з найбільшими компаніями по виробництву обладнання дозволяють нам застосовувати якісні матеріали та вироби, виготовлені за всіма вимогами чинної нормативно-технічної документації.
 
ПП "ВІОР-ІФ"  з успіхом працює на ринку  монтажних послуг стільникового зв'язку і виконує роботи від проектування до будівництва та запуску БС. Фахові працівники змонтують конструкції різної складності, обладнання для побудови стільникових мереж та проведуть пусконалагоджувальні роботи.
 
Монтаж обладнання проводиться, як на спеціально змонтованих щоглах залізобетонних стовпах та баштах, так і на існуючих будівлях, конструкціях. Висококваліфіковані співробітники компанії здійснюють висотні монтажні роботи в самих складно доступних місцях використовуючи методи промислового альпінізму. За роки роботи побудовано сотні об'єктів зв'язку, у тому числі башти (висотою 42 м, 50 м, 75 м), щогли (висотою 24 м, 30 м, 51 м) і залізобетонні стовпи (висотою  32 м)  для розміщення антенно-фідерного обладнання базових станцій. Якість виконання робіт збільшує число наших партнерів. Завдячуючи досвідченим спеціалістам організація стрімко розвивається, впевнено зростає за обсягами наданих послуг та розширює напрямки бізнесу. Серед замовників компанії - провідні оператори зв'язку України.
 
Великий досвід успішного виконання будівельно-монтажних робіт на об'єктах різного рівня складності дозволяє нам впевнено вирішувати будь-яке поставлене завдання в найкоротші терміни.

ПЕРЕЛІК РОБІТ ПО МОНТАЖУ  БС:

МОНТАЖ АНТЕННО-ФІДЕРНИХ ПРИСТРОЇВ,

                                     РАДІОРЕЛЕЙНИХ ЛІНІЙ

МОНТАЖ І ПІДКЛЮЧЕННЯ БАЗОВИХ СТАНЦІЙ

МОНТАЖ АНТЕННИХ ОПОР

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ

       МОНТАЖУ АНТЕННО-ФІДЕРНИХ ПРИСТРОЇВ

ВСТАНОВЛЕННЯ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ

                                                  КОНСТРУКЦІЙ

НАЛАГОДЖЕННЯ ТА ЗАПУСК В ЕКСПЛУАТАЦІЮ, ВНУТРІШНЬОГО ЕЛЕКТРООСВІТЛЕННЯ, ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

МОНТАЖ ЗОВНІШНІХ І ВНУТРІШНІХ ЛІНІЙ ЗВ'ЯЗКУ, ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА ОХОРОННО-ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

 

МОДЕРНІЗАЦІЯ:

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС РОБІТ ПО ЗАМІНІ

   ТЕХНІЧНОГО ТА ІНЖЕНЕРНОГО ОБЛАДНАННЯ

 

РЕГЛАМЕНТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ ПО РЕГЛАМЕНТНОМУ

                               ОБСЛУГОВУВАННЮ МЕРЕЖ

ПРОВЕДЕННЯ АВАРІЙНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ

                                                               РОБІТ

 

ДЕМОНТАЖ ОБЛАДНАННЯ ТА ВИСОТНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Безкоштовна  консультація від спеціалістів "ВІОР-ІФ"

Сучасна ситуація енергетично-паливного ринку вимагає принципово нових підходів до формування політики енергопостачання та енергозбереження. Використання альтернативних джерел енергопостачання дозволяє ефективно економити затрати ресурсів. Автономія енергопостачання дає змогу більш стійкіше протистояти економічним кризам та загрозам глобальної зміни клімату.
Зміна клімату, зростання населення і виснаження викопного палива вже призвело до негативних економічних наслідків у всьому світі, а це означає, що поновлювані джерела енергії мають відігравати велику роль в найближчому майбутньому.
До альтернативної енергетики відносяться: енергія вітру, сонячна енергія, геотермальна енергія, джерела гідроенергії.
Сонячна енергія є одна з альтернативних джерел енергії, яка використовується найбільш широко по всій земній кулі та не створює забруднення навколишнього середовища. Панелі сонячних батарей, які необхідні, щоб використовувати цю енергію можна використовувати протягом тривалого часу і вони, практично, не вимагають технічного обслуговування.
Енергія вітру також може являтись одним з основних джерел електроенергії, не викликаючи при цьому ніякого забруднення повітря. Але вона може використовуватись тільки на тих територіях, де переважають сильні вітри – цей  недолік зробив вигідним використання енергії вітру тільки в окремих районах, тому не може використовуватись як джерело для отримання енергії в будь-якому місці.
Енергія води, що рухається, використовується для перетворення механічної енергії в електричну через генератори. Гідроенергетика є найбільшим виробником альтернативних джерел енергії в світі.Вибір ГЕС залежить від обсягу і витрати води. Гідроенергетика є поновлюваним, постійним, передбачуваним і керованим джерелом енергії. Вони не виділяють парникових газів і є екологічно чистими.
У всьому світі зростає інтерес до поновлюваних джерел енергії, які зможуть замінити викопне паливо, забезпечивши при цьому країнам економічне зростання і процвітання. Всі види альтернативного енергопостачання є широко доступні та екологічно чисті.
 
ПП «ВІОР-ІФ» надає сукупність послуг в сфері проектування, монтажу та обслуговування систем альтернативних видів енергопостачання: сонячні батареї, сонячні колектори, вітрогенератори, твердопаливні котли і т. д. У нашій компанії працюють висококваліфіковані професіонали, які готові вирішити питання будь-якої складності, пропонуючи Замовникові  різні варіанти при будівництві з урахуванням призначення і рівня енергоспоживання об'єкта.
 
Кожен проект індивідуальний, у кожного є свої вимоги. Провідними інженерами проводиться аналіз розташування і розробка індивідуальних проектів. За допомогою професійного програмного забезпечення обчислюємо продуктивність енергосистеми і виробляємо докладні плани будівництва. Від правильного розташування обладнання енергосистеми залежить максимальне вироблення електроенергії з мінімальними витратами.Якісно спроектована і побудована система енергопостачання відрізняється економічністю, безпекою і простотою експлуатації.
 
 Ми постійно стежимо за прогресом та інноваціями, тому систематично відправляємо наших спеціалістів на курси з підвищення кваліфікації та сертифікацію у навчальних центрах провідних виробників інженерного обладнання та активно використовуємо здобуті знання у застосуванні новітніх технологій для створення інженерних систем. Ми працюємо тільки з якісним обладнанням,  наші працівники із задоволенням проконсультують Вас про переваги компонентів і виробників та спільно з Вами вирішать, який тип обладнання ідеально підходить.
 
Підприємство доставляє обладнання та матеріали, забезпечує монтаж і здачу системи в експлуатацію в заплановані терміни.

ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ:

ВІТРОГЕНЕРАТОРИ

СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ

МІНІ ГІДРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

 

ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ:

СОНЯЧНІ КОЛЕКТОРИ

ТЕПЛОВІ НАСОСИ

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ

 

КОМПЛЕКС ПОСЛУГ У СФЕРІ

                                    ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ:

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

МОНТАЖ УСІХ ВИДІВ СИСТЕМ

                                       ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

СТВОРЕННЯ БЛИСКАВКОЗАХИСТУ І

                                                   ЗАЗЕМЛЕННЯ

ПІДБІР І ПОСТАЧАННЯ НЕОБХІДНОГО

                                                  ОБЛАДНАННЯ

ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ

                                       ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

Безкоштовна  консультація від спеціалістів "ВІОР-ІФ"

КОНДИЦІОНУВАННЯ:

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ

ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ

РЕМОНТ КОНДИЦІОНЕРІВ

ЧИСТКА КОНДИЦІОНЕРІВ

ЗАПРАВКА КОНДИЦІОНЕРІВ

ДЕМОНТАЖ КОНДИЦІОНЕРІВ

 

СИСТЕМА ВЕНТИЛЯЦІЇ:

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ

ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

МОНТАЖ ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ПУСКО-НАЛАГОДЖУВАНІ РОБОТИ

Враховуючи негативні фактори нашого часу: розвиток технологій та забруднення навколишнього середовища, зросли вимоги до мікроклімату в промислових та офісних приміщенях для умов продуктивної і комфортної роботи працівників.
Монтаж систем клімат контролю необхідний в будівлях з великим скупченням людей та  промислових приміщеннях для видалення і очищення задимленого і бідного на кисень повітря.
 
ПП «ВІОР-ІФ» спеціалізується на професійному наданні комплексу послуг з проектування систем клімат контролю, що об’єднують системи вентиляції, кондиціонування та опалення, а також виконує якісне встановлення, забезпечуючи при цьому надійну експлуатацію. Використовуючи наші професійні ресурси, високоефективне та надійне обладнання,  гарантуємо якісне та надійне проведення систем та виконаємо ремонт вже існуючих систем для забезпечення комфортного перебування у Вашому робочому приміщенні, офісі чи оселі. Достатній досвід в сфері проектувальних і монтажних послуг забезпечує комфортні ціни на монтаж систем вентиляції, кондиціонування та опалення, тестування і обслуговування встановленого обладнання.
 
Монтаж новітніх кліматичних систем дуже складний і трудомісткий процес, що вимагає ретельного планування та професійного підходу для правильного встановлення і забезпечення довготривалої експлуатації. Ми здійснюємо підбір і постачання устаткування провідних світових виробників з урахуванням побажань і можливостей клієнта. Попередньо  наш консультант надасть вам необхідну інформацію по даному замовленню, а спеціалісти безпомилково підберуть оптимальну модель установки та визначать місце розміщення блоків і вузлів системи саме для вашого випадку.
 
Постійно діючий штат працівників виконає монтаж систем мікроклімату різного масштабу і ступеня складності та забезпечить високоякісну роботу системи та комфорт в будинку.
 
Досвід і професіональні навики працівників в спільній роботі  з представниками замовника і фахівцями з суміжних підрозділів дозволяє здійснювати проектування, комплектацію системи мікроклімату та забезпечить працездатність системи клімат контролю, її довговічність і надійність.
 

 

Безкоштовна  консультація від спеціалістів "ВІОР-ІФ"

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 76014, Україна,

              м. Івано-Франківськ

              вул.Левинського,2А

              тел./факс (0342) 71-85-55

              E-mail: vior-if@i.ua

 

 

              +38 (050) 433 53 67

              +38 (093) 262 37 94

 

 

Графік роботи: понеділок - п'ятниця

                               9:00 - 18:00

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Copyright © 2016 Проектно-монтажна організація | "ВІОР-ІФ"

www.vior-if.com.ua