Безкоштовна  консультація від спеціалістів "ВІОР-ІФ"

ПРОЕКТУВАННЯ

Наша команда надає послуги проектування вентиляції для квартир, приватних будинків, промислових приміщень та офісів. Ми пропонуємо надійне та якісне проектування систем вентиляції нашими спеціалістами

- розробка технічного завдання

- розробка рішення по системі вентиляції

- розробка проектної документації

- підбір необхідного обладнання та матеріалів

- узгодження проекту

За допомогою систем вентиляції здійснюється подача в будівлю чистого повітря і відведення з нього забрудненого повітря. Ви можете замовити проект різних типів систем вентиляції: природна витяжна вентиляція, механічні припливні і витяжні системи, децентралізована вентиляція, місцева вентиляція або загально обмінна, системи аспірації, аварійна система вентиляції, протидимна система. Вентилятор - це головна складова частина системи, яка здійснює пересування повітря.

 

Проектування вентиляції є основою для подальшого ефективного функціонування системи. Для отримання нормального мікроклімату важливим і базовим етапом є проектування вентиляційної системи, а також правильно підібране устаткування і професійна установка. Ми маємо  великий досвід у проектуванні систем вентиляції різного ступеня складності, використовуємо сучасні програмні комплекси і інструментарії для розробки енергоефективних і надійних інженерних рішень.

Висококваліфіковані фахівці розробляють проект і здійснюють монтаж найпродуктивніших систем вентиляції, які гарантують чисте повітря в будь-якому приміщенні. В процесі проектування вентиляційних конструкцій враховуються особливості будівлі, ступінь зручності, норми і технічні умови. Ми виконаємо повний комплекс робіт з проектування інженерних систем: від попередніх розрахунків і підбору обладнання до створення робочих креслень і проектно-кошторисної документації, які відповідають усім сучасним вимогам.

 

Серйозною перевагою нашої компанії є великий досвід не тільки проектування, але і подальшої реалізації монтажу та обслуговування інженерних. У нас працюють досвідчені фахівці, які постійно підвищують свій професійний рівень, вивчають сучасні розробки в області кліматичної техніки. Це дозволяє вирішувати завдання будь-якого ступеня складності, пов'язані з проектуванням систем вентиляції, опалення, кондиціонування, водопостачання, каналізації.

МОНТАЖ

Виконуємо якісний монтаж вентиляційних систем зі застосованням найновіших технологій, розробок кращих виробників вентиляційного устаткування. Роботи по монтажу вентиляції проводяться в строгому порядку з розробленою технічною документацією з чітким дотриманням послідовності технологічних операцій

- підготовчі роботи з монтажу системи вентиляції та кондиціонування

- монтаж обладнання

- установка фреонової магістралі

- монтаж дренажної магістралі

- установка повітророзподільної мережі

- монтування електрообладнання

- пуско-налагодження системи після установки

- завершення монтажу системи вентиляції та кондиціонування

Головне завдання вентиляції - створення оптимального мікроклімату для забезпечення комфортних умов проживання людей, а також приплив свіжого повітря необхідний для ефективної роботи співробітників та обладнання. Обов'язковою вимогою в Україні перед будівництвом є проектування системи вентиляції. Наша організація допоможе Вам оновити існуючу або встановити нову систему вентиляції в приміщенні за короткий термін. Ми надаємо послуги по монтажу різних вентиляційних конструкцій і гарантуємо високоякісне виконання робіт.

 

Компанія "ВІОР-ІФ" здійснює проектування та монтаж інженерних систем - вентиляції та кондиціонування. Ми готові виконувати всі види рабіт  пов'язані з забезпеченням необхідного мікроклімату в будівлях будь-якого призначення. Комплексний підхід при проектуванні і монтажі інженерних систем дозволяє істотно скоротити терміни будівництва, домогтися якісної роботи змонтованого обладнання та заощадити час і кошти. Наші спеціалісти давно працюють в цій сфері, мають не тільки знання, але й обширені технічні можливості створювати мережі практично з будь-якими необхідними параметрами та особливостями.

 

Інженери нашої компанії встановлювали цілий ряд різних видів і ступеня складності вентиляційних мереж. Великий досвід монтажу систем вентиляції у всіляких умовах, з  вимогами різної складності і різними бюджетами дозволяють нам говорити про реальний професіоналізм і гарантувати клієнтам високу якість.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Для забезпечення довговічного і безпечного функціонування системи вентиляції, наші кваліфіковані співробітники проводять регулярне чищення і обслуговування системи вентиляції, контролюють ефективність роботи механізмів і вузлів, а також здійснюють ряд інших необхідних заходів.

- пуск, налагодження нового або законсервованого устаткування

- тестування стану СВК

- діагностика відхилень у роботі

- чистка, мийка, дезінфекція фільтрів

- заправка (дозаправка) обладнання фреоном

- гарантійний ремонт кліматичних приладів і систем

- післягарантійний ремонт будь-якого ступеня складності

- виїзд аварійної бригади фахівців в разі виходу СВК з ладу

Системи вентиляції займає важливе місце серед інших інженерних систем в будь-якій будівлі. Кондіціонери та системи вентиляції припускають акуратну експлуатацію і періодичне сервісне технічне обслуговування, без якого термін служби, а також і продуктивність обладнання будуть значно знижені. Причому, зростає ймовірність раптових поломок через зношування або засмічення деталей системи, але своєчасний сервіс вентиляції дозволяє значно віддалити ці моменти або істотно знизити їх ймовірність.

 

Фахівці «ВІОР-ІФ» здійснюють сервісне обслуговування кліматичної техніки. Сервісне технічне обслуговування включає в себе комплексні роботи з перевірки стану вузлів кліматичних систем, діагностику та раннє виявлення можливих несправностей, їх попередження і нейтралізацію. Уклавши договір на сервісне обслуговування, ви отримуєте стабільну і справну робочу вентиляційну систему без зниження основних параметрів продуктивності кліматичної техніки не тільки в гарантійний період, але і значно довше.

 

 Під час діагностики може виявитися, що потрібен ремонт системи вентиляції. Як правило, ремонт елементів систем вентиляції не вимагає демонтажних робіт. Заміна зношених деталей та усунення невеликих несправностей можуть бути виготовлені на місці. Вартість сервісного обслуговування систем вентиляції, порядок, кількість необхідних робіт, визначається індивідуально після виїзду фахівця, обстеження та вивчення проектної і виконавчої документації.

 

Обслуговування виконується з метою виявлення потенційних проблем в  роботі системи, а також для відновлення проектних характеристик. Ми маємо великий досвід вирішення питань, пов'язаних з поточним ремонтом, дезінфекцією та очищенням вентиляції всіх типів.

СИСТЕМА КОНДИЦІОНУВАННЯ

ПП «ВІОР-ІФ» спеціалізується на професійному наданні комплексу послуг з проектування системи кондиціонування, монтажу, тестування та обслуговування встановленого обладнання. Виконаємо ремонт вже існуючих систем для забезпечення комфортного перебування у приміщенні. Достатній досвід в сфері послуг забезпечує комфортні ціни на монтаж систем та надійну експлуатацію

РЕМОНТ

- виправлення збоїв  в роботі автоматики

- заміна та налаштування поломаних датчиків

- заміна теплообмінника або плати автоматики

- заміна компресора

- відновлення герметичності фреонового контуру

- повна заміна зовнішнього блоку

ПП "ВІОР-ІФ" пропонує повний спектр послуг по ремонту  систем кондиціонування. Досвід роботи, налагоджена робота з постачальниками, наявність всього необхідного обладнання гарантує оперативний і якісний ремонт.Для проведення діагностики, виявлення та ремонту необхідно спеціальні прилади та засоби. Наша компанія має в розпорядженні усе необхідне обладнання, яке допоможе провести всебічне діагностування та ремонт кліматичної техніки. А спеціалісти швидко і якісно проведуть ремонтні роботи будь-якої складності.

ПРОЕКТУВАННЯ

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

МОНТАЖ

- ескізне проектування

- техніко-економічне обгрунтування

- технічно-економічний розрахунок

- робочий проект

Проект кондиціонування будується на основі автоматичного обладнання, що забезпечує клімат-контроль і вологість в приміщенні в будь-який час року. ПП "ВІОР-ІФ" - проектна компанія повного циклу, яка займається проектуванням будинків "під ключ", починаючи від ескізу, закінчуючи проектами та системами забезпечення життєдіяльності. Наші фахівці мають досвід проектування систем кондиціонування, вентиляції, зволоження і осушення повітря для квартир і котеджів, виробничих і складських приміщень. При  проектування аналізуємо шляхи зниження вартості системи без втрат її працездатності і пропонуємо кілька варіантів технічних рішень.

- підготовчі роботи з монтажу системи вентиляції та кондиціонування

- монтаж обладнання

- установка фреонової магістралі

- монтаж дренажної магістралі

- установка повітророзподільної мережі

- монтування електрообладнання

- пусконалагодження системи після установки

Співробітники компанії проводять монтаж систем кондиціонування будь-якого рівня складності, використовуючи в роботах тільки професійний інструмент високого рівня якості, що забезпечує надійність, безпеку і повну відповідність технології, встановленої заводом-виробником. Володіючи величезним досвідом, компанія надає ряд комплексних послуг, повністю спрямованих на якісний  монтаж та пусконалагодження системи.

- діагностика обладнання

- чистка фільтрів внутрішнього блоку та дренажної системи

- контроль параметрів внутрішнього блоку

- перевірка робочого тиску системи

- дозаправка фреоном (в межах допустимої витоку)

- очистка теплообмінника внутрішнього блоку

Ми надаємо послуги з обслуговування систем кондиціонування та гарантуємо високу якість завдяки   кваліфікації наших співробітників. Сервісне обслуговування - цілий комплекс робіт, який проводять фахівці, спрямований попередити поломки обладнання шляхом своєчасної діагностики та профілактики кондиціонера. Кондиціонер є досить складним технічним обладнанням та вимагає регулярне обслуговування систем повітря, оскільки це є обов'язковою умовою їх ефективної експлуатації.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію?

Ви можете отримати необхідну інформацію та рекомендації з приводу Вашого замовлення

ГОЛОВНА

ПЕРЕВАГИ

ПРО НАС

КОНТАКТИ

+38 (067) 214 06 43

E-mail: vior-if@i.ua

 

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Телефонуєте або залишаєте заявку на сайті
 Консультуємо
та виділяємо
менеджера
Обговорюємо деталі  та укладаємо договір
Виконуємо комплексне замовлення
Ви отримуєте бажаний результат

КОМПЛЕКС РОБІТ

Надаємо увесь ряд послуг, що включають роботи від складання проекту до введення в експлуатацію та подальшого обслуговування

Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'зку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Базові станції стільникового зв'язку
Працюємо без вихідних
м. Івано-Франківськ
вул.Левинського, 2А

Copyright © 2016 Проектно-монтажна організація | "ВІОР-ІФ"

www.vior-if.com.ua

+38 (067) 214 06 43
  E-mail: vior-if@i.ua

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Власний транспорт для доставки матеріалів на об'єкт

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

24/7